CZYM JEST VIDEO MARKETING?

Głównym założeniem video marketingu jest wykorzystanie filmu w strategii marketingowej firmy.

Treść filmów, w kampanii video marketingowej powinna być jak najbardziej interesująca i wartościowa dla Twoich odbiorców.

Dzięki wartościowej treści zaspokoisz ich ciekawość, nauczysz ich czegoś a także pokażesz im, że jesteś ekspertem w swojej branży. Video marketing da im sygnał, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Video marketing stawia sobie za główny cel wzmocnienie pozycji firmy na rynku branżowym i wykreowanie jej dobrego wizerunku w oczach potencjalnych odbiorców.

Formy filmów z wartościową treścią to m.in.:

> filmy szkoleniowe,

> filmy instruktażowe,

> tutoriale,

> recenzje produktów.

Ważnym elementem video marketingu są filmy, w których pokazujemy (relacjonujemy) Twoje działania i usługi.

Proponujemy relacje lub krótkie klipy reportażowe z eventów, konferencji, szkoleń, prelekcji, których jesteś organizatorem, jak również z Twojego uczestnictwa w tego rodzaju wydarzeniach.

Nagrywamy  wywiady z Tobą, Twoimi pracownikami, klientami i uczestnikami takich wydarzeń.

W kampaniach video marketingowych angażujemy osoby związane z Twoją firmą jak również ekspertów i specjalistów z Twojej branży.

Jedną z najbardziej popularnych form video marketingu są video blogi (vlogi) firmowe, które pełnią rolę firmowego kanału telewizyjnego w internecie, dzięki któremu masz możliwość komunikowania się ze swoimi odbiorcami.

Korzyści

Film to narzędzie do marketingu i promocji na miarę dzisiejszych czasów. Dzisiaj stał się wyśmienitym kanałem do komunikowania się z odbiorcą.

Dzięki video marketingowi przyspieszysz proces kreowania swojego dobrego wizerunku. Za pomocą filmu łatwiej będzie Ci wzbudzić zaufanie  potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Co ważne – dobry video marketing wyróżni Cię na tle konkurencji, a także zwiększy zainteresowanie marką, a także wzmocni Twoje działania w internecie i w social media.

Dla kogo?

Jeśli masz świadomość tego, że jesteś dobry w tym co robisz i chcesz w łatwy i szybki sposób uświadomić o tym swoich potencjalnych odbiorców to video marketing jest dla Ciebie.

Kampanie video marketingowe mogą być dużą szansą dla Twojej firmy, jeśli:

> Chcesz powiększyć społeczność zainteresowaną Twoją firmą (np. społeczność na portalach społecznościowych, lista mailingowa, subskrybenci, itp.).

> Organizujesz lub często bierzesz czynny udział w wydarzeniach (np. konferencje, targi, szkolenia, akcje społeczne, eventy, itp.).

> Oferujesz usługi o dużej wartości merytorycznej (np. usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, konsultingowe, itp.).

> Zajmujesz się produkcją i chcesz pokazać wyjątkowość swojej oferty, a także użytkowość i atrakcyjność wytwarzanych produktów.

Promocyjne pakiety filmowe

Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiety filmowe dostosowane do Twojej branży.

Nasze pakiety zawierają wszystkie najważniejsze elementy produkcyjne, dzięki którym video marketing w Twojej formie będzie efektywny i efektowny.

Znajdź pakiet dla siebie:

PAKIETY OGÓLNE  PAKIET SZKOLENIOWY  I  PAKIET EVENTOWY  I  PAKIET DEVELOPERA